Еден момент ве молам...

Land Rover

Детали

Година

2016

Состојба

Половни

Категорија

Автомобил

Прва регистрација

2016

Регистрација

Македонска

Тркала

do_not_disturb_alt

Верзија

do_not_disturb_alt

Седишта

do_not_disturb_alt

Боја-внатрешна

do_not_disturb_alt

Тапацир

do_not_disturb_alt

Боја

Бела

Врати

do_not_disturb_alt

Каросерија

SUV/Теренско

Гориво

Дизел

Километри

160000 KM

Потрошувачка на гориво

do_not_disturb_alt

Мотор

do_not_disturb_alt

Менувач

Aвтоматски

Moќност

150HP

Додатоци

Bluetooth

CD Player

Parking Sensors

Navigation System

Head-up display

Alloy Wheels

Electric side mirror

Central locking

MP3 interface

Опис

Voziloto e vo besprekorna sostojba, redovno servisirano, bez maani. Poseduva visoko nivo na oprema! Возилото е во беспрекорна состојба, редовно сервисирано, без маани. Tel 072 255 300

Информации

23500МКД
Aвтоматски - 160000 Km
Land Rover Discovery